;
;
راهنما

راهنمای استفاده از سایت

 • دوستان مهمان بدون عضویت می توانند به بخش کتاب و شعر دسترسی داشته باشند.
 • برای عضویت نام و نام خانوادگی خود ، نام کاربری( که در صفحه ی پروفایل نمایش داده می شود و به این نام در سایت شناخته می شوید ) و رمز عبور ( حداقل 8 عدد یا رقم) را در کادر مربوطه نوشته و تیک تایید قوانین را زده و درخواست خود را ارسال کنید.
 • ایمیل اجباری نیست اما برای نویسندگان بهتر است که ایمیل رسمی خود را وارد کنند.
 • در سایت تمشک زمان زیادی منتظر تایید نمی مانید. بعد از پایان ثبت نام کلید (ورود) را از نوار بالای سایت انتخاب کرده و نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کنید.
 • اینک در بالای صفحه نام کابری خود را مشاهده می کنید. با کلیک روی آن یک منو باز می شود.
 • نویسندگان و شاعران می توانند از طریق مطلب جدید وارد صفحه ی مورد نظر شوند.

ایجاد تاپیک

 1. نویسندگان عزیز با تشکر از حضور شما، برای ایجاد تاپیک مورد نظر، وارد حساب خود شده و گزینه ی مطلب جدید را انتخاب کنید.
 2. در قسمت ( عنوان) نام داستان یا شعر خود را تایپ کرده و از لیست زیر بخشی را که می خواهید داستانتان در آن قرار بگیرد را انتخاب کنید.( رمان، داستان کوتاه و...)
 3. در کادر ( محتوا) خلاصه ای از داستان را تایپ کنید.توجه داشته باشید که گزینه ی این مطلب به پایان رسیده است را تایید نکنید.( این گزینه صرفا متعلق به کتاب های کامل شده است)
 4. دکمه ی ارسال را انتخاب کرده تا بعد از تایید مدیریت به بخش داستان های در حال تایپ منتقل شود.

پست گذاری

 1. بعد از تایید خلاصه ی داستان شما،از حساب خود به مطالب من بروید. در این قسمت می توانید تاپیک مربوط به داستانتان را ببینید. برای ارسال پست ها باید کلید سبز (+) را انتخاب کنید.
 2. همان طور که می بینید در عنوان به ترتیب شماره ی پست ها برای شما درج شده است. لطفا ( نوع مطلب) را تغییر ندهید تا داستان به بخش مربوطه منتقل شود.
 3. پست خود را در کادر زیر وارد کرده و کلید ارسال را تایید کنید. پست ها به ترتیب و با لینک های جداگانه در تاپیک تازه ی شما قرار می گیرند.
 4. توجه داشته باشید برای ارسال هر پست باید از راهنمایی که در بالا توضیح داده شده وارد شوید. به ترتیب( ورودـ مطالب من ـ کلید سبز و ارسال پست)
 5. برای ویرایش پست های ارسالی از کلید آبی استفاده کنید.
arrow